Blog Single

14 May

Ankara Elektronik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya ve Kombi Ankara Teknik Servisi, Bakımı, Onarımı.

Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima, Ankastre ürünleri konusunda garantili ve profesynel teknik servis hizmeti sunmaktayız. Arızalı ürünlerinizi isterseniz kapınızdan teslim almakta, isterseniz olduğu yerde tamir ve bakımını yapmaktayız.

Gezici servisimiz sayesinde iletişim adreslerinden bizlere ulaştığınızda en yakın servisimizi sizlere kısa süre içerisinde yönlendirilir. Bu sayede sizlerde güvenle ürünlerinizi bizlere teslim edebilirsiniz. Tamir edilmiş ürünleri 2 iş gün içerisinde teslimatını yapmaktayız. 

Sizler için Ankara bölgesinin tüm bölge ve semtlerine servis araçlarımızla beraber hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz sayesinde yerinde sorunlarınızın tespit işlemlerini yapıp çözümler üretip anında sonuca ulaşıyoruz. 

Servisi olarak ürünlerinizi bakımının ardından sağlıklı bir şekilde kullanmalarını sağlamakla beraber parça değişikliği durumlarında en az 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz. 
Uygun Fiyata Teknik Servisi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin. 

Firmamız Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmeti, Bakım Hizmeti, Onarım Hizmeti, Arıza Tespit Hizmeti Vermektedir. Uygun Fiyatlarla Ankastre, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Klima, Kombi, Termosifon Ve Fırın, Ocak Gibi Tüm Elektrikli Ev Aletlerinizi 1 Yıl Garantili Orijinal Yedek Parça Ve Profesyonel İşçilik İle Yetkili Servis Düzeyinde Tamir Ediyoruz. 

Firmamız Ürünleri Konusunda 10 Yıllık Tecrübeye Sahiptir. Ankara Pursaklar Mamak İlinde Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Haftanın 7 Günü 24 Saat Hizmetinizdedir. Bizimle İletişime Geçin. Bizden Fiyat Almadan Ürünlerinizi Profesyonel Olmayan Kişilere Teslim Etmeyin. Uygun Fiyat Ve Profesyonel İşçilik Tüm Beyaz Eşya, Ankastre Ürünleri, Kombi, Klima Ve Termosifon Ürünlerinde Bir Telefonla Kapınızda. 

Hızlı, Güvenilir Ve Profesyonel Ankara Teknik Servis Hizmeti. Ankara’nın bölgelerinde teknik servis hizmetini bizden alın. 

Related Posts