Blog Single

02 Şub

Ankara Mamak Beyaz Eşya Yetkili Servis

Ankara Mamak beyaz eşya servisi olarak yanıbaşınızdayız. Samsung, Beko, Siemens, Arçelik, Ariston çağrı merkezi telefon numaramızı arayın. Memnuniyetle gün içinde servis verelim. Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermekteyiz.

Çamaşır makineniz su almıyorBulaşık makineniz su ısıtmıyor, Çamaşır ve Bulaşık makineniz su tahliyesi yapmıyor ve koku yapmaya başladı. Bulaşık makineniz su almıyor mu? Bugünlerde en çok karşılaştığımız sorunların başında geliyor. Buzdolabınız fazlasıyla ses çıkarıyor, klimanız soğutmuyor, Ankara’ya yaz geldi bu sıcaklarda klimasız yaşanmaz! Yaz aylarında klima ve buzdolabı sorunları artmakta. Bunun en önemli sebebi bakımlarını zamanında yaptırmamanızdan kaynaklanıyor. Klima filitrelerinin temizliği, buzdolabı gazının ve bakımının yapılması ilkbahar döneminde çok önemli. Aşağıdaki buzdolabı ve klima bakım merkezi telefon numaramızı arayın, ilgilenelim. Sizin için kesenize uygun çözüm üretelim0

Ankara bölge merkez servisi olarak Samsung, Beko, Siemens, Arçelik, Ariston Çamaşır Makinesi, Samsung, Beko, Siemens, Arçelik, Ariston Bulaşık Makinesi, Samsung, Beko, Siemens, Arçelik, Ariston Buzdolabı, Samsung, Beko, Siemens, Arçelik, Ariston Çamaşır Makinesi, Samsung, Beko, Siemens, Arçelik, Ariston Bulaşık Makinesi, Samsung, Beko, Siemens, Arçelik, Ariston Buzdolabı arızaları ve teknik servisleri için müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Hızlı, yerinde, hesaplı, 1 yıl parça garantili hizmetimiz ile size bir telefon kadar yakınız. Gün içinde veya müsait olduğunuz gün ve saate Ankara’nın tüm ilçelerine gezici teknik servis ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Evinizde tamir ediyoruz!

Ekiplerimiz bozulan çamaşır, bulaşık makinesi ve buzdolabınızı yerinde tamir ediyor, günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemiyorsunuz. Üstelik bu yöntem ile daha hesaplı ve güvenilir hizmet alıyorsunuz.

Related Posts