Blog Single

14 May

Cebeci Kurtuluş Kolej Beyaz Eşya Yetkili Servisi

1 yıl  garantili orijinal yedek parça ve profesyonel teknik servis hizmeti sunmaktayız. Arızalı ürünlerinizi Ankara Cebeci Kurtuluş Kolej Beyaz Eşya Yetkili Servisi ve Tüm Ankara içinde isterseniz kapınızdan teslim almakta, isterseniz olduğu yerde tamir ve bakımını yapmaktayız.

Ankara Cebeci Kurtuluş Kolej Beyaz Eşya Yetkili Servisi Arızalı olan ürünleriniz için telefon yada iletişim formu ile bize ulaşırsanız en kısa süre içerisinde sizlere hizmet vermek için evinize ya da ofisinize gelmekteyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla, ekonomik ödeme koşulları çerçevesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Bozulan ürünlerinizin arıza bölgesindeki kontrollerden sonra ürünün diğer bölgelerini de kontrol etmekteyiz. Teknik servis hizmetimiz bozulan tüm ürünlerinizde sizler için çözümler üretip sorunlarınızı çözer.

Ankara Cebeci Kurtuluş Kolej Beyaz Eşya Yetkili Servisi Gezici servisimiz sayesinde iletişim adreslerinden bizlere ulaştığınızda en yakın servisimizi sizlere kısa süre içerisinde yönlendirilir. Bu sayede sizlerde güvenle ürünlerinizi bizlere teslim edebilirsiniz. Tamir edilmiş ürünleri 2 iş gün içerisinde teslimatını yapmaktayız.

Ankara Cebeci Kurtuluş Kolej Beyaz Eşya Yetkili ServisiTüm marka ev aletleri, klima, soğutucular, buzdolabı, ankestre ve çamaşır makinası gibi ürünlerin bakımlarını da yapmaktayız.

Evlerinizde veya işyerinizde kullanmış olduğunuz ürünleriniz için Tüm Marka Servisi olarak aramanız durumunda müşteri temsilcilerimizden en kısa süre içerisinde yanıt alabilirsiniz.

Sizler için Ankara bölgesinin tüm bölge ve semtlerine servis araçlarımızla beraber hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz sayesinde yerinde sorunlarınızın tespit işlemlerini yapıp çözümler üretip anında sonuca ulaşıyoruz.

Ankara Cebeci Kurtuluş Kolej Beyaz Eşya Yetkili Servisi Tüm markalara bakan servis olarak ürünlerinizi bakımının ardından sağlıklı bir şekilde kullanmalarını sağlamakla beraber parça değişikliği durumlarında en az 1 yıl garanti hizmetivermekteyiz.

Related Posts